ניסור בטון

חברתנו עוסקת יום יום בתחום קידוח בטון וניסור בטון בישראל משנת 2003 ומשרתת את מיטב חברות הבנייה בישראל ויחד עם אלפי לקוחות פרטיים בפריסה כלל ארצית ונותנת מענה וגיבוי יום יומי לעבודות קידוח וניסור בטון. חברתנו מבצעת את כל סוגי הפירוק המבוקר בבטון מזויין בכל סדר גודל:

 • ניסורי פתחים מהוקצעים לדלתות וחלונות\
 • ניסורי מעקות בטון, גרמי מדרגות, ומעברים.
 • ניסור קורות ועמודי בטון.
 • פירוקי גשרים, מקלטים, ומבני בטון שלמים.
 • יצירת פתח לממ"ד .
 • פירוק קורת ואלמנטים עשויים בטון מזויין.
 • קידוח בבטון- חורים בקטרים שונים למגוון יישומים.
 • ניסור קירות בטון / ניסור רצפות בטון.

מחפש שירות ניסור בטון מקצועי לבנייה, שיפוץ הבית או שיפור הפרויקט?

מוברס בטון – מנהיגה בתעשייה שלנו, מציעה את כל שירותי הניסור וקידוח בבטון מזויין עם מיטב הציוד לחיתוך בטון במחירים סבירים ושלא כמו רבים של המתחרים שלנו, אנחנו מתמחים בניסור בטון בלבד ולא מגוון שירותים שונים שאינם קשורים… אנחנו מכוסים באופן מלא על ידי פוליסת ביטוח קבלניות ואחריות מעבידים.

אנחנו מעניקים שירות ללמעלה מ-1000 לקוחות מרוצים בכל שנה, פרטיים, מוסדות, בעלי בתים וקבלנים.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הפרוייקט יושלם באופן מקצועי תוך כדי ועמידה בלוח זמנים. אם אתה מירושלים, תל אביב, הצפון הדרום או כל אזור אחר בארץ, אנחנו חברת קידוח בטון וניסור המתאימה ביותר עבורך קבלן קידוח עבור הפרוייקט. כל משימה שתציב בפנינו, עשינו את זה, פשוטו כמשמעו, אלפי פעמים. ונשמח לעשות שוב עבורך בדרך בה למדנו, אנחנו לא באים ללמוד על חשבונך איך לבצע את העבודה בשלמות, הצוותים שלנו בעלי ק"מ ארוך של עב' ניסור מכל סוג אופי.

אנחנו מעניקים פתרון לצרכים שלך באתר! אנחנו באים אליך!

אנו מקבלים עשרות טלפונים של לקוחות מחלקים שונים בארץ ששואלים האם לא יותר זול לקחת קבלן מקומי לביצוע הניסור הנדרש, ישנם מקרים שהלקוחות אכן בוחרים בקבלן מקומי שבד"כ מתנהג כאילו מדובר בהצגה של איש אחד,עם ציוד ניסור בטון מיושן ולמעשה העלות היא שווה לזו שנמסרה על ידנו, החלק המבלבל והלא נעים,זה שברוב המקרים אנו נדרשים להגיע לאתר להשלים את העבודה ולתקן את מה שביצע "קבלן" אחר, אז להיות זהירים, בתחום הניסור בבטון מיקום החברה או עלות מעט יקרה יותר היא הדבר האחרון שאתה צריך לשקול.

ניסור בטון

מכונת קידוח בטון
מכונת קידוח בטון

ניסור בטון הינה השיטה היעילה ביותר הקיימת בתחום הבנין לביצוע שינויים באלמנטים עשויים בטון מזויין, בשיטת הניסור בבטון ישנו חסכון ניכר בתיקונים מסביב לפתח, זמן העבודה, בטיחות הביצוע ועוד…

אנו מעמידים לרשותך 5 צוותי ניסור בטון בכל זמן נתון לביצוע כל סוג והיקף עבודה נדרש בביצוע מקצועי ותחרותי.
שיטת הניסור בבטון מעניקה לך פתרון מושלם לביצוע שינויים באלמנטים עשויים בטון מזוין ללא מגבלת עובי בטון.
דוגמאות לשימוש בניסור בטון:

 • ניסור דלת
 • ניסור חלון
 • פריצה לחלל
 • פירוק תקרות ויצירת פתח בתקרה
 • ניסור חומות ומעקות עשויים בטון מזוין
 • פירוק מבוקר של פרגולות דקורטיביות עשויות בטון מזוין
 • ניסור רצפות בטון ויצירת תעלות ברצפת בטון
 • ניסור עמוד /קורה בטון
 • פירוק כלונסאות.

מבצעת ניסור בטון, תוך חסכון משמעותי בזמן, ותוך הקפדה על שקט יחסי וניקיון. ניסור הבטון מתבצע באופן מקצועי ומדויק ומונע סכנה של היווצרות סדקים כתוצאה משימוש בפטישי חציבה.

שיטת הניסור בבטון הינה השיטה היחידה המומלצת על ידי מתכנני ומהנדסי בנינים בארץ ובעולם.

אנו מעמידים לרשותך את מיטב האנשים לביצוע המשימה מצוידים במיטב הציוד ו הקים מחב' סיירוקס ישראל המשווקת בלעדית את מוצרי חב' TYROLIT שוויץ העוסקת בפיתוח מכונת ניסור בטון עוצמתיות וקטנות בממדים.

קידוח בטון ביהלום
קידוח בטון ביהלום

 

ניסור בטון עם חברת מוברס – אין בחירה נכונה יותר!

כיום כבר אין מקום לויכוח – ניסור בטון אשר מתבצע באמצעות כבל יהלום הוא השיטה הטובה ביותר לבצע עבודות בטון. כבר לא צריך לקרוא לשיפוצניק המקומי ולראות אותו נאבק שבוע בקיר שצריך להסיר, כבר אין צורך להזמין קבלן וצוות פועלים על מנת לשפץ ממ"ד או גג, כל מה שצריך בתור התחלה הוא מומחה בטון אחד של חברת מוברס אשר מפעיל כבל יהלום, ובתוך זמן קצר העבודה תושלם על הצד הטוב ביותר – היא תהיה מדויקת, נקיה, שקטה ואסתטית, וסביר להניח שאתה תשאל את עצמך מדוע לקח לך כל כך הרבה זמן לקרוא למומחה בטון שיבצע עבורך את הפרויקט. זאת כמובן, בתנאי שהזמנתם מומחה בטון של  מוברס.

כל פרויקט, בכל מקום, בשיא המקצועיות – מוברס בעבודה!

מוברס היא החברה המנוסה והמקצועית ביותר שמבצעת ניסור בבטון בארץ. ברשותה בעלי המקצוע המיומנים ביותר והציוד המתקדם ביותר, כך שאתם, הלקוחות, יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבעזרתם תוכלו לבצע כל שיפוץ, פרויקט או מטלה. למה הכוונה? בבקשה:

אין לקוח לא חשוב – מוברס מתגאים בעובדה שהם עובדים עם כל סוגי הלקוחות, ומעניקים לכולם את אותה החשיבות והיחס המכובד. צריכים לבצע ניסור בטון בירושלים בביתכם הפרטי? או אולי אתם נציגי מפעל בדרום, או מזכיר מועצה מקומית במרכז? מוברס ישמחו לעבוד עם כל אחד ואחד מכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ואנחנו כבר נגיע!
נכונים לכל פרויקט ומשימה – מומחי הבטון של מוברס ישמחו לבוא לעזרתכם בכל סוג של פרויקט או משימה. בין אם מדובר בהסרת קיר בטון בבית פרטי, שיפוץ מועדון קהילתי, או אפילו הסרת גשר כחלק משיפוץ תשתית מקומי – מומחי הבטון של מוברס יודעים כיצד לבצע כל עבודה!
עובדים עם כל סוג אבן או בטון – המונח ניסור בבטון עשוי להטעות לעיתים, וזאת מאחר ומומחי הבטון של מוברס הם הבחירה הנכונה בעבודה גם עם סוגי אבנים ומחצבים אחרים. בטון? גבס? אבן ירושלמית? כאשר צריך לבצע ניסור בטון ירושלים, בניית גבס או בטון הם היינו הך עבור מוברס!